Zivju svētki 2018

Šī gada 15. septembrī Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisinājās Zivju svētki, taču tas neliedza iegādāties arī citus produktus. Un tur kur svētki, tur, protams, Grila Skola un Pipars. :)

 

Pasākums tiešām izvērtās lielisks!

 

Paldies vēlamies pateikt daudzajiem bērniem, kas nāca uz Grila skolas stendu un kopā ar Piparu gatavoja burgerus! Nu jau tā ir zināma tradīcija un ar daudziem bērniem Grila skolā mēs tiekamies jau vairākkārt. Mums īpašs prieks par pozitīvajām atsauksmēm!

 

 

 

Pasākumu vadīja nu jau mūsu draugi-dīdžeji no RADIO TEV un pēc svinīgās pasākuma atklāšanas savu pozitīvo uzstāšanos uzsāka multimākslinieks un dīdžejs Roberts Gobziņš ar grupu "Resnie putni".

 

 

Radio TEV ik pa brīdim iesaistīja pasākuma apmeklētājus konkursos un viktorīnās. Bija ko darīt visas dienas garumā un pasākums, kā izskatījās, patika arī apmeklētājiem.

 

 

Jā, mums bija tas gods iepazīties ar AS “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētāju Arti Druvinieku, mazliet aprunājāmies un tapa kopīgs foto. Centrāltirgus galvenajam onkuliņam pagatavojām arī savu īpašo burgeru.

 

 

 

 

Pasākums noslēdzās roķīgi, jo uz svētku skatuves kāpa Jānis Bukums ar savu grupu. Roks un grils taču sader lieliski, vai ne? Arī grupas puišiem pagatavojām burgerus un iemūžinājām mūsu tikšanos bildē.